4.Першого дня продали 4 7 24 ц яблук, а другого – на 1 7 12 ц менше,ніж першого.Скільки центнерів

яблук продали за два дні разом? РЕБЯТА СРОЧНО ДАМ 60 АЛМАЗОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Дусакова Ляйсан.

1 день - 4 7/24 ц,

2 день - ?, на 1 7/12 ц менше,

1) 4 7/24 - 1 7/12 = 3 31/24 - 1 14/24 = 2 17/24 ц - у 2 день,

2) 4 7/24 + 2 17/24 = 6 24/24 = 7 ц - за 2 дні разом