Знайти значення виразу якщо а=5,b=4. 41-16:b=,. 39+а×9= як розв'язати


Ответы на вопрос

Отвечает Игликов Абдувахит.

Ответ:

41-16:b=

41-16:4=41-4=37

39+5×a=

39+5×9=39+45=84

Пошаговое объяснение:

Потрібно у ці вирази підставити значення а і b

можна найкращу відповідь