Різниця добутку чисел 12 і 9 та частки чисел 56 і 8; Сума добутків чисел 4 і 9 та 8 і 11; Сума

різниці чисел 309 і 247 та числа 619; Різниця різниці чисел 18 706 і 509 та суми чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Вишнякова Валентина.

Ответ:

(12•9)-(56:8)=101

(4•9)+(8•11)=124

(309-247)+619=681

(18-706-509)-(18706+50)=-1018

Пошаговое объяснение:

не знаю чи правильно