Запиши звичайним дробом : 5% 4 ⅙% 13 ⅓% 44 4/9% У вигляді відсотків ⅗; ⅞; 3/11; 1,8

;!!!!Срочно!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Ратникова Светлана.

Ответ:

-

Пошаговое объяснение:

5% = 5/100 = 1/20

(4  ⅙)% = (25/6)% = 25/600 = 1/24

(13 ⅓)% = (40/3)% = 40/300 = 2/15

(44 4/9)% = 400/900 = 4/9

3/5 = 60/100 = 60%

7/8 = 87.5%

3/11 = ~27.(27)%    (27) - это период (27.2727272727...%)

1,8 = 180%