Довжина кімнати дорівнює 8 м, ширина становить 9/16 довжини і 150% висоти. Знайдіть об'єм кімнати​


Ответы на вопрос

Отвечает Выбрык Константин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

длина 8 м

ширина 9/16 от 8 = 9*8/16 = 72/16 = 4,5 м

4,5 м = 150 % ( 1,5)

х м = 100 % ( 1)

тогда высота = 4,5/1,5 = 3 метра.

Объем = 3*4,5*8 = 24*4,5 = 108 м3