Периметр трикутника дорівнює 36 см. Довжина однієї з його сторін становить 7/18 периметра, а

довжина дру- гої 3/7 довжини першої сторони. Знайдіть сторони трикутника. ---​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Лиза.

1-ша сторона --- 14см

2-га сторона --- 6см
3-тя сторона --- 16см

Пояснення:

1 сторона = 36 / 18 * 7 = 14
2 сторона = 14 / 7 * 3 = 6

3 сторона = 36 - ( 6 + 14 ) = 36 - 20 = 16