МАТЕМАТИКА КҮНДЕЛІКТІ ӨМІРДЕ Археологиялық қазба жұмыстарын жүргізу үшін ұзындығы 3 200 см және ені

2 400 см жер телімін 4 қабат жіппен қоршау керек. Жер телімін қоршау үшін қанша метр жiп кажет?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лихтар Матвей.

Ответ:

448m

Пошаговое объяснение:

p = (3200+2400) * 2

p = 5600*2

p = 11200

11200cm = 112m

112m * 4 = 448m