Ұзындығы 75м,30м Тік төртбұрыш пішінді жер телімін қоршау үшін неше қада кағылды? Жер телімі

барлығы неше метр сыммен қоршалды? заранее спасибо!!))

Ответы на вопрос

Отвечает Колиснык Богдан.
Сен 5 сыныпсынба білмим сендерге калай есептің шартын коят брақ бізде мнандай

a=75 м

b=30м

Р=?м

1)75+30=105м

2)105 * 2 =210

3)210 :3 = 70

4)210*5=1050

Ж: 70 қ, 1050м 


Если что мен енді орыс мектептен келдім сөздерде қате кету мүмкін