Периметр прямокутника дорівнює 14 см. Знайдіть його сторони якщо одна з них на 3 см менша за другу ​


Ответы на вопрос

Отвечает Гилев Руслан.
P=14
p=a+a+b+b
a+a=(14:2)-3=4см
b+b=(14:2)+3=10см
а=4:2=2 см
б=10:2=5 см