З 2 міст одночасно назустріч 1 1 вирушили 2 автомобілі швидкість 1 з них 81 км/год а другого 1 1:8

рази меньша Якою буде відстань між автомобілями через 1 1/5 Год після початку руху якщо відстань між містами 243 км

Ответы на вопрос

Отвечает Виссарионова Карина.

Відповідь:

59,4 км.

Покрокове пояснення:

Швидкість першого автомобіля 81 км/год, а другого у 1 1/8 рази меньша, тобто:

81 / ( 1 1/8 ) = 81 / ( 9/8 ) = 81 × 8/9 = 72 км/год.

За одну годину автомобілі наближаються один до одного на:

81 + 72 = 153 км.

За 1 1/5 = 6/5 години вони разом проїдуть:

153 × 6/5 = 183,6 км.

Відстань між автомобілями у цей час дорівнює:

243 - 183,6 = 59,4 км.