2/7 помножити на 1 цілу 1/5


Ответы на вопрос

Отвечает Женобаев Акылбек.

Відповідь:

12/35

Покрокове пояснення:

Перетворюємо мішаний дріб в звичайний буде 6/5

Тоді 2/7* 6/5 =12/35

Отвечает Цыплова Анна.

Пошаговое объяснение:

2/7•1 1/5=2/7•6/5=12/35