Марк вирішив допомогти бабусі на городі. Вони разом навели лад на ділянках, де посаджено картоплю,

що займає 9/26 всієї площі, помідори 8/26огiрки 7/ 26 морква 2/26 Чи весь город засаджено . 5-Б Дистанційне навч... 660/663 Варіант 1 13 19 1)- + 40 40 3)- 4 15 8 11 + 9 15 9

Ответы на вопрос

Отвечает Золотухин Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Приймемо весь город за 1

9/26 + 8/26 + 7/26 + 2/26 = 26/26 = 1
Тобто весь город засаджений овочами

660/663 = 220/221

Отвечает Данилов Данил.

Ответ:

Да

Пошаговое объяснение:

Весь огород = 1

Картофель = 9/26 часть

Помидоры = 8/26 часть

Огурцы = 7/26 часть

Морковь = 2/26 часть

9/26 + 8/26 + 7/26 + 2/26 = (9+8+7+2)/26 = 26/26 = 1

Весь огород засажен