Батько може викопати всю картоплю на своєму городі за 6 годин,страший за- 8 годин, а молодший за-12

годин.За який час вони викопають картоплю працюючи разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Вадим.

вся работа - х

отец выкапывает за час - х/6

старший за час - х/8

младший за час - х/12

х:(х/6+х/8+х/12)=х:(4х/24+3х/24+2х/24)=х:9х/24=х*24/9х=24/9=2 6/9 = 2 2/3 (ч.) - за это время они выкопают всю картошку втроем