Будь-ласка допоможіть срочно Розв'яжи задачу на прості відсотки в робочому зошиті. Вкладник

поклав у банк 2100 грн. Визнач, яку суму отримає вклад- ник через 8 місяців, якщо відсоткова ставка становить 12% на місяць​

Ответы на вопрос

Отвечает Саушин Арсений.

Відповідь: 4116 грн.

Але перевірте умову. Бо 12% за місяць -це круто (де б знайти такий банк). Може 12% річних ? Тоді будуть інші розрахунки.

Покрокове пояснення (за вашою умовою):

формула простих відсотків

Аn=Ао(1+pn/100).

За умовою задачі Ао=2100 грн, р=12%, n=8

A(8)=2100×(1+(12×8)/100)=2100×1,96=4116 грн.

Якщо без формули, то знаходимо прибуток за 1 місяць:

2100×0,12=252 грн.

252×8=2016 грн прибуток за 8 місяців.

2100+2016=4116 грн.