Тіло рухасться зі швидкістю v(t) = 12t^2+6t-1 (м/с). Обчисліть шлях, який пройшло тіло за перші 4с

руху

Ответы на вопрос

Отвечает Сумской Макс.

Ответ:

300 [м].

Пошаговое объяснение:

1. s'(t)=v(t), тогда s(t)=4t³+3t²-t;

2. s(4)=4*64+3*16-4; ⇔ s(4)=300 [м].