Придбали 2 кг яблук за ціною 16 грн/кг і 3 кг груш ціною 21 грн/ кг. Скільки заплатили за всю

покупку? Запиши розв'язання у вигляді виразу срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Ежов Егор.

1) 16 • 2 =32 (грн) - ціна яблук

2) 21 • 3 =63 (грн) - ціна груш

3) 63 + 32 =95 (грн) - разом

Відповідь: За всю покупку заплатили 95 гривень