2. З якою швидкістю рухався човен, якщо за 3 години він проплив 9 кілометрів? дам 50 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Бринчак Юля.

Ответ:

3 км/ч

Пошаговое объяснение:

9 / 3 = 3

Отвечает Амирсеит Данияр.

Ответ:

3км/год

Пошаговое объяснение:

v=l/t=9/3=3км/год