Чому дорівнює добуток чисел 11/12 і. 12/11


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Дарья.

Ответ:

 \frac{11}{12}  \times  \frac{12}{11}

 \frac{11 \times 12}{12 \times 11}

1

Пошаговое объяснение:

(11 и 11, 12 и 12 скорочуємо)

після кожної дії пропиши =