СРОЧНО!!!!!!! Перша сторона трикутника до 8 3/18 рівнює см, що на 2 14/36 більше за другу сторону

і на 3 4/9 см менше від третьої. Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Зайкина Виктория.

Відповідь:78см периметр трикутника

Покрокове пояснення:

1дм=10см

2дм=20см

1)16+20=36 см друга сторона трикутника.

2)36+16=52см. сума двох сторін трикутника.

3)52:2=26см третя сторона трикутника.

4)26+52=78см периметр трикутника.