Розв'язати рівняння: x/18+1/9=1/3 допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Тангочин Никита.

x/18+1/9=1/3
x/18+2/18=6/18
x/18=6/18-2/18
x/18=4/18
x=4.