Точка М належить відрізку КЕ, довжина якого дорівнює 27 см. Знайдіть довжини відрізків МК і МЕ,

якщо відрізок МК на 7 см мен- ший від відрізка МЕ. Срочно 145 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Кун Влад.

Пошаговое объяснение:

КЕ = МК + МЕ = 27 см

МК = х см

МЕ = х + 7 см

х + х + 7 = 27

2х + 7 = 27

2х = 27 - 7

2х = 20

х = 20 : 2

х = 10

МК = (х) = 10 см

МЕ = (х + 7) = 10 + 7 = 17 см

10 + 17 = 27