2. Використовуючи формулу відстані s = vt, знайди час, за який автомобіль зі швидкістю 72 км/год

подолає від- стань у 216 км. помогите можайлуста​

Ответы на вопрос

Отвечает Козлов Роман.

3 год.
s=vt  t=s/v  = 216/71 = 3 год.
ответ в инете нашла, обьяснить больше не могу