7. (2/3х + 1/6) · 1 1/5 = 2 3/5 8. (4,5 - 1/3) : 2/9 - (3,5 + 1/3) Очень нужно


Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Александра.
7. Відповідь: X=3
Спочатку перетворюємо у неправильний дріб:
1 1/5=6/5
2 3/5=13/5