Щоб обчислити,скількома способами можна розставити в ряд 5 учнів, потрібно


Ответы на вопрос

Отвечает Суслова Юлия.

Відповідь:3+2=5

2+3=5

4+1=5

2+2+1=5

Покрокове пояснення:

надіюась так.Напиши понятніше