Обчисли значення виразу а) 22/25 + 14/25 б) 16/36 - 8/36 в) 26/29 + 3/29 г) 9/11 + 2/11 - 6/11

поможіть пж пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Кушаль Ростислав.

Ответ: a) 36/25=11/25

б) 8/36

в) 1

г) 5/11

Пошаговое объяснение: а) 22+14=36; виділяємо цілу частину

б) 16-8=8

в) 26+3=29; 29/29=1

г) 9+2=11

11-6=5

Отвечает Адамовська Карінка.

Ответ:

а)43/100

б)19/36

в)5/9

г)17/18

Пошаговое объяснение: