Скільки всього сторінок у книзі, якщо 150 сторінок становлять 3/5 всієї книги​


Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Антон.

Ответ:

250

Пошаговое объяснение:

150÷3=50

50×5=250

можно и одним действием :

150÷3×5=250

Отвечает Трохименко Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Ось розв'язання