Скажіть будь ласка рішення задачі математика 6 клас За 5/9 кг цукерок заплатили 15 грн.Скільки

коштує 1 кг цих цукерок​

Ответы на вопрос

Отвечает Куцкий Андрей.

1) 15 ÷ 5 =3 (грн) - за ⅑

2) 3 • 9 =27 (грн) - за кг

Відповідь: 1кг цукерок коштує 27 гривень