скільки відсотків становить 1. число 45 від 300 2. число 64 від 400 3. число 138 від числа 120 будь

ласка дуже треба

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Ульна.

Ответ: ...

Пошаговое объяснение:

1) x=100%·45/300=15%

2) x=100%·64/400=16%

3) x=100%·138/120=115%