За перший місяць відремонтували 11/20 дороги , за другий 3/8 залишку , а за третій решту 45 км.

Скільки кілометрів дороги відремонтували за 3 місяць?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Степан.

Ответ:

160 км

Пошаговое объяснение:

Вся дорога = 1

1) 1 - 11/20 = 20/20 - 11/20 = 9/20 (часть) - всей дороги осталось отремонтировать после 1 месяца работы

2) 3/8 * 9/20 = 27/160 (часть) - всей дороги отремонтировали за 2 месяц

3) 11/20 + 27/160 = 88/160 + 27/160 = 115/160 = 23/32 (часть) - всей дороги отремонтировали за два месяца

4) 1 - 23/32 = 32/32 - 23/32 = 9/32 (часть) - всей дороги отремонтировали за 3 месяц

9/32 = 45 км

5) 45 : 9/32 = 45 * 32/9 = 5 * 32/1 = 160/1 = 160 (км) - дороги отремонтировали за три месяца

Отвечает Петровская Алиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Приймемо всю дорогу за 1

1 - 11/20 = 9/20 частина яка залишилась після першого місяця

9/20 * 3/8 = 27/160 частина, яку відремонтували за другий місяць

9/20 - 27/160 = 72/160 - 27/160 = 45/160 = 9/32 частини залишилось на третій місяць і це складає 45 км

45 : 9/32 = 45 * 32/9 = 5 * 32 = 160 км відремонтували за 3 місяці