Довжина основи рівнобедреного трикутника дорівнює 39 см, що на 12 см менше від довжини бічної

сторони. Знайдіть периметр цього трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Наурызбек.

Ответ:

141 CM

Пошаговое объяснение:

39+12=51

51*2=102

102+39=141