Діагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 22 см, з основою циліндра вона утворює кут у30°.

Визнач висоту Н цього циліндра.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карацупа Арсений.

Ответ:

sina=x/22

x=sina*22=1/2*22=11см

х=h(высота)