На пошиття десяти однакових костюмів витратили 34 м тканини. Скільки потрібно тканини, щоб пошити

15 таких костюмів? Как можно быстрее Даю 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Пугач Максим.

1) 34÷10=3,4(м)–на один костюм

2) 3,4×15=51(м)–на 15 костюмів

Відповідь: 51 м треба щоб пошити 15 костюмів.

1 0