СРОЧНОООО!!!!! для пошиття 32 жіночих і 30 чоловічих костюмів витрачено 170 м. тканини . Якщо

жіночих костюмів пошити більше на 25% , а чоловічих на 20% , то для їх пошиття буде витрачено 208 м. тканини. Скільки тканини потрібно для пошиття одного жіночого і одного чоловічого костюма окремо !? ДОПОМОЖІІІІТЬ

Ответы на вопрос

Отвечает Рябкова Алёна.
Для пошива 32 женских и 30 мужских костюмов потрачено 170 м ткани. Если женских костюмов пошить больше на 25%, а мужских на 20%, то для их пошива будет потрачено 208 г. ткани. Сколько ткани нужно для пошива одного женского и одного мужского костюма отдельно!?
х-для женского
у-для мужского

32х+30у=170  делим на 2
32*1,25х+30*1,2у=208

16х+15у=85
40х+36у=208 делим на 4

16х+15у=85
10х+9у=52 делим на 4

16х=85-15у
х=(85-15у)/16
х=5,3125-0,9375у

10(5,3125-0,9375у)+9у=52
53,125-9,375у+9у=52
53,125-0,375у=52
-0,375у=52-53,125
-0,375у=-1,125
у=1,125/0,375
у=3-для мужского
х=5,3125-0,9375*3=5,3125-2,8125=2,5 -для женского