Розв’яжи за допомогою пропорції задачу за 5 годин турист пройшов 24 км . Яку відстань він пройде

за 8 годин з тією самою швидкістю

Ответы на вопрос

Отвечает Томайлы Роман.

Відповідь:

38.4(км.)

Покрокове пояснення:

Спочатку знайдемо швидкість:

1.)24(км.)/5(год.)=4.8(км./год.)

2.)4.8(км./год.)·8(год.)=38.4(км.)