Пачка паперу формату А4 містить 500 аркушів. Щотижня в офісі використовують 1300 таких аркушів.

Якої найменшої кількості пачок паперу буде достатньо для повноцінної роботи офісу протягом 4 тижнів?

Ответы на вопрос

Отвечает Коньшин Антон.

Ответ:

1) 1300*4=5200(арк)- за 4 тижні

2)5200:500=10,4(пачок)

Відповідь: або 10, або 11. Типу логічніше 11, але може бути й 10.

Сорі, що там погано допоміг. Але якийсь із цих варіантів, я думаю, правильний

Пошаговое объяснение:

Удачі!)

Отвечает Хомин Роман.

Відповідь:11 бо цілих пачок, а не частина пачки.

Покрокове пояснення:1)4*1300=5200(шт.)

                                         2)5200/500=10,4(шт.)