На фірмі працюють 7 програмістів, 5 фінансових аналітиків і 3 логіста. Для виконання замовлення

створюється робоча група з 3 осіб. Яка ймовірність того, що у групі буде 1 програміст, 1 логіст і 1 аналітик? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмина Надежда.

Ответ:

0,23

Пошаговое объяснение:

7+5+3= 15 (чел.) - сотрудников фирмы всего

P=m/n - классическое определение вероятности, где n - число всех равновозможных элементарных исходов, m - число благоприятствующих событию исходов.

n=C_{15}^3=\frac{15!}{3!(15-3)!}=\frac{15!}{3!12!}=\frac{13*14*15}{1*2*3}=455

m=7*5*3=105

Вероятность события:

P=\frac{m}{n}=\frac{105}{455}=\frac{21}{91}\approx0,23