Установіть відповідність між відношеннями величин (1–3) та рівними їм відношеннями чисел (А–Г). 1

5,6 грн : 44,8 грн А 1:3 2 1 2\21 кг : 1 5\18 кг Б 6:7 3 6см : 18см В 3:1 Г 7:6

Ответы на вопрос

Отвечает Краснова Екатерина.

Установіть відповідність між відношеннями величин (1–3)

та рівними їм відношеннями чисел (А–Г).

Зауваження по першому: (мабуть не 44,8, а все ж таки 4,8. Оскільки 5,6: 44,8=1:8.

1.     5,6 грн : 4,8 грн            

2.    1 2\21 кг : 1 5\18 кг

3.    6см : 18см

А 1:3    

Б 6:7

В 3:1

Г 7:6

Відповідь:

1.     5,6 грн : 4,8 грн =56:48= 7:6        Г)  

2.    1 2\21 кг : 1 5\18 кг=(23/21):(23/18)=(23/21)*(18/23)=18/21=6:7   Б)

3.     6см : 18см  = 1:3        А)