Площа прямокутника=36см,а одна з його сторін 4см.знайти периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Земляной Дима.

Дано:

a=4см

Sпр=36см²

Занйти:

Pпр-?

Розв'язання:

Sпр=ab —> b=Sпр/a

b=36/4=9(см²)

Pпр=2(a+b)

Pпр=2(4+9)=26(см)

Відповідь: 26см