Обчисли периметр прямокутника, якщо його площа дорівнює 1007 мм², а одна зi сто- piH - 53 мм ​


Ответы на вопрос

Отвечает Vamar Akhvan.

Покрокове пояснення:

S = a • b

Тому друга сторона : 1007 : 53 = 19.

Р = (a + b) • 2

P = (53 + 19) • 2 = 144 (см)

 В: 144 см.


Відміть, будь ласка, як кращу відповідь.