Хлопчик пройшов від будинку на схід 450 м. Потім повернув на північ і пройшов 240 м. На якій

відстані (в метрах) від будинку виявився хлопчик? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Беденков Артем.

Ответ:

510м

Пошаговое объяснение:

450^2=202500

240^2=57600

450^2+240^2=x^2

x^=260100

x=510