квадрат зи стороною 15см и прямокутник одна зи сторин якого доривнюе12см МАЮТЬ РИЗНИ ПЕРИМЕТРИ

Знайти невидому сторону прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Суворов Евгений.

Ответ:

P=15+12=27(см)

2) 27 -15=12(cм)

Ответ:12 см сторона прямокутника