Довжина прямокутного паралеле- піпеда дорівнює 24 см, ширина в 3 рази менша від довжини і на 23 см

менша від висоти. Знайдіть об'єм паралелепіпеда.​

Ответы на вопрос

Отвечает Щуцкая Александра.

a=24

b=24:3=8

c=8+23=31

V=24*8*31=5952

Відповідь: об'єм 5952 см³.