Срочно!!! Перевірити чи задовольняє диференційне рівняння вказана функція: ху' = 2y, y = 5x².​


Ответы на вопрос

Отвечает Фомушин Альоша.

Ответ:

xy '= 2y \\  \frac{dy}{dx}  =  \frac{2y}{x}  \\  \int \frac{dy}{2y}  = \int \frac{dx}{x}  \\  \frac{1}{2} lny = lnx + lnC \\  \sqrt{y}  =Cx \\ y =C_{1} {x}^{2}

С - стала

в нашому випадку стала — це 5, тому функція задовольняє дифрівняння