ТЕРМІНОВО ДАМ 50 БАЛІВ БОРОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!!! Скільки кілометрів за рік проходить клоун по

краю циркової орени, якщо кожного місяця він має 3 вистави, у кожній з яких він 5 разів проходить повне коло арени, а 10 разів половину кола? (відповідь окрули до цілих одиниць та знай, що всі цирки світу мають арени діаметром 13 метрів)​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабин Петя.

1. Определяем, сколько выступлений делает клоун в год:

12 месяцев по 3 выступления

12*3=36

2. Определяем, сколько кругов проходит клоун за каждое выступление:

5 целых кругов и 10 половинок

5+ 10*1/2=5+5=10

3. Определяем, сколько кругов делает клоун за год:

36*10=360

4. Считаем длину окружности арены цирка:

S=π*D

S=3,14*13=40,82 м

5 Считаем весь путь:

40,82*360=14695,5 м

Так как ответ нужно дать в километрах и результат округлить до целых, то 14695,5 м = 14,6955 км ≈15 км

Ответ: 15 км