Одна сторона трикутника дорівнює 16 дм. друга - в 2 рази коротша від першої, а третя на 10 дм довша

за другу. Знайдіть периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сентябова Анна.

Ответ:

1) 16÷2=8(дм)—друга сторона трикутника

2) 10+8=18(дм)—третя сторона трикутника

3) 16+18+8=42(дм)—периметр трикутника

Відповідь: 42 дм периметр трикутника