Знайдіть середньє арифметичне чисел 70,32 14,07 та 108,6 і округліть його до десятих


Ответы на вопрос

Отвечает Салмин Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение: нужно (70*32*14*7):4=54880

и (108*6):2=324 і якщо округлити 54880=54880 і 324=320(але це не точно)