Ігор вирушив від школи додому зі швидкістю 58 м/хв. Через 3 хв слідом за ним вийшов Олег зі

швидкістю 73 м/хв. Через скільки хвилин Олег наздожене Ігоря?

Ответы на вопрос

Отвечает Бабий Ростислав.

Відповідь: Через 11,6 хв Олег наздожене Ігоря.

Покрокове пояснення:

1) 73-58=15 (м/хв) - швидкість зближення;
2) 58*3=174 (м) - пройшов Ігор;
3) 174÷15=11,6 (хв)