Знайдіть значення відношення 1)5до 22,5 2)1,8до 81 3)5/63 до 1/2 4)5,5до 11 1/12


Ответы на вопрос

Отвечает Гильманов Рома.

Ответ:

1) 0.2(2)

2) 0.02(2)

3) 0(158730)

4)0.5

Пошаговое объяснение:

5÷22,5=10/45=2/9=0,(2)

1,8÷81=9/5 ·1/81=1/(5·9)=1/45=2/90=0,0(2)

5/63 ÷1/2=5/63 ·2=10/63=0,(158730)

5,5÷11 1/12=11/2 ·12/133=(11·6)/133=66/133≈0,5