Основа рівнобедреного трикутника більша бічної сторони на 1м 5дм. чому дорівнює периметр

трикутника, якщо бічна сторона - 3м 7дм?​

Ответы на вопрос

Отвечает Жумабаев Нурсултан.

Відповідь:

12 м 6 дм

Покрокове пояснення:

1м 5 дм = 15 дм

3м 7 дм = 37 дм

В рівнобедренному трикутнику бічні сторони рівні. Якщо основа на 15 дм більша сторони, то основа дорівнює 37+15 = 52 дм. Периметр - сума всіх сторін, отже Р = 37*2+52 = 126 дм (або 12 м 6 дм)

Отвечает Леоненко Аня.

Ответ:

1)3м 7дм+1м 5дм=5м 2дм- це основна сторона

2)5м 2дм +(3м 7дм *2)=12м 6 дм- периметр