Вiдомо, що точки L(-17) i D(-31) - симетричні. Вкажи координату центра симетрії точки X. -

помогите нада зараз​

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Діма.

Ответ: -24

Пошаговое объяснение:

X - середина отрезка LD

=> Xx=(Xl+Xd)/2= (-17+(-31))/2 =-24